Działaj Lokalnie

Działaj Lokalnie 2022

 Trwa nabór wniosków w ramach programu „Działaj Lokalnie” realizowanego przez Centrum Społecznego Rozwoju w powiatach: mikołowskim, pszczyńskim i rybnickim we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce. W ramach konkursu organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mają szansę pozyskać od 3 000,00 zł do 6 000,00 zł na realizację lokalnych inicjatyw.

 Konkurs przewiduje przekazanie puli środków w wysokości 29 700,00 zł na projekty trwające od 3 do 6 miesięcy i realizowane w okresie pomiędzy 24 maja a 31 grudnia 2022 roku.

 Wnioski należy składać poprzez generator on-line dostępny na stronie www.system.dzialajlokalnie.pl do dnia 11 maja 2022 roku.

 Ośrodek Działaj Lokalnie prowadzony przez stowarzyszenie swoim zasięgiem obejmuje obecnie już 14 gmin: Bieruń, Lędziny, Łaziska Górne, Mikołów, Ornontowice, Orzesze, Wyry, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Miedźna, Pawłowice, Pszczyna, Suszec, Czerwionka-Leszczyny.

 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją konkursową dostępną na http://csr.biz.pl/dzialaj-lokalnie/ oraz do kontaktu mailowego biuro@csr.biz.pl .

 Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej – niedługo zamieścimy harmonogram spotkań informacyjnych dla potencjalnych grantobiorców.