Bez kategorii

Nasze e-dzieci

Fundacja Szafa Gra zaprasza do udziału w cyklu edukacyjnym „Nasze e-dzieci”, który kieruje do rodziców, dziadków, nauczycieli i wszystkich osób dorosłych.

Podczas pięciu spotkań ze specjalistami odbędzie się dyskusja o sposobach ochrony dzieci przed niebezpieczeństwami w sieci. Zastanowimy się także, jak unikać uzależnień dzieci od nowych technologii. Spotkania będą odbywały się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mikołowie. Wszystkie spotkania mają charakter otwarty. Wykładom dla dorosłych będą towarzyszyły zajęcia edukacyjne dla dzieci, dlatego też warto przybyć całą rodziną.

Naszym pierwszym gościem będzie informatyk, pan Szymon Sojka, który wskaże sposoby umiejętnej kontroli rodzicielskiej działalności dziecka w sieci.

Na spotkanie z nim zapraszamy 9 maja 2016r. (poniedziałek) o godz.17:00. W kolejnych tygodniach przyjrzymy się m.in. bezpieczeństwu i ochronie danych osobowych, profilaktyce uzależnień od komputera, reagowaniu na cyberprzemoc oraz ochronie wizerunku dziecka w sieci.

Relacje będzie publikowana na stronie www.szafagra.org oraz naszym facebooku.

Zadanie „Nasze e-dzieci” jest realizowane ze środków Gminy Mikołów w ramach profilaktyki i rozwiązywania problemów uzależnień oraz przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.

nasze e-dziec plakat wersja jpg

Dodaj komentarz