Bez kategorii

POTRZEBNI WOLONTARIUSZE

POTRZEBNI  WOLONTARIUSZE!

Europejskie Forum Młodzieży poszukuje młodzieży w wieku 18-30 lat chcącej wziąć udział w projektach Wolontariatu Europejskiego.
Chciałbyś/ chciałabyś wyjechać na wolontariat? Poznać inny kraj, ludzi, obyczaje? Masz chęć popracować z dziećmi, młodzieżą, osobami starszymi? Kwestia ochrony środowiska nie jest Ci obojętna? Marzy Ci się organizowanie przedsięwzięć kulturalnych, koncertów i festiwali? Chcesz sprawdzić, jak działają organizacje pozarządowe w innych krajach?
Masz szansę spełnić się w każdej z tych ról, ponieważ oferujemy, w zależności od Twoich chęci i czasu, krótko- i długoterminowe wyjazdy wolontariackie.
Chętni mogą uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu 74 811 13 99 lub pod następującym adres mailowy biuro@efm.org.pl

Projekty, finansowane  są w ramach Programu ,,Erasmus +’’, wszystkie koszty związane z zakwaterowaniem, wyżywieniem, ubezpieczeniem i drobne miesięczne
kieszonkowe pokrywane są w 100%. Koszty podróży  dofinasowane  są  do  stawek  ryczałtowych  przewidzianych w projekcie.
Czekamy na zgłoszenia!

Lista wolnych miejsc w ramach EVS:

Kwiecień 2016

W  razie  dodatkowych  pytań  proszę  o  kontakt.

Pozdrawiam  serdecznie,
Magdalena Szabunio
Koordynator projektu
Europejskie Forum Młodzieży
Plac Wolności 5/5
57-500 Bystrzyca Kłodzka
Poland
Tel/fax.: 0048 74 811 13 99

https://www.facebook.com/pages/Europejskie-Forum-Mlodziezy/358452137602003

Dodaj komentarz