Bez kategorii

Silesia Skills

plakat

Kto?

Stowarzyszenie „Szkryfka” – mikołowskie stowarzyszenie, które swoje działania prowadzi w naszym regionie. Zajmuje się między innymi promowaniem i kształtowaniem pozytywnego wizerunku Śląska oraz ludzi tutaj żyjących. Dzięki pracy społecznej naszych członków już od kilku lat jesteśmy w stanie realizować kolejne projekty i działać na rzecz naszej lokalnej społeczności. Teraz chcemy zwrócić się bezpośrednio do młodzieży i również ich zachęcić do działania, a jednocześnie wesprzeć ich rozwój osobisty.

Co?

Projekt „Silesia Skills” jest skierowany do mikołowskiej młodzieży ponadgimnazjalnej. W ramach projektu planujemy przeprowadzić warsztaty z doświadczonymi trenerami umiejętności miękkich. Dzięki uczestnictwu w zajęciach młodzież ma szansę nauczyć się skutecznie komunikować, współpracować w grupie oraz radzić ze stresem. Dodatkowo będzie miała możliwość poznania technik prowadzenia projektów społecznych oraz realizacji własnego projektu.

Jak możecie pomóc?

Zwracamy się do Was z prośbą o promocję tego projektu i umożliwienie dotarcia do szerszego grona odbiorców. To dzięki Wam może udać nam się dotrzeć do zdolnej młodzieży, pełnej pomysłów i zapału do pracy na rzecz swojej lokalnej społeczności. Wy również macie często bardzo dobry kontakt z młodymi ludźmi, do których chcemy trafić. Pomóżcie nam pomóc mikołowskiej młodzieży. Zyska na tym na pewno młodzież, a także cała nasza społeczność.

Ważne!

Zapisy trwają tylko do 23 października. Młodzież może przesyłać swoje zgłoszenia do projektu „Silesia Skills” za pomocą internetowego formularza dostępnego na stronie internetowej projektu: http://skills.szkryfka.eu/.

W załączeniu przekazujemy również plakaty i ulotki promocyjne projektu.
Chcesz wiedzieć więcej?
Serdecznie zapraszamy na:
– naszą stronę www: http://szkryfka.eu/,
– nasz fanepage na Facebooku: https://www.facebook.com/Szkryfka/
– stronę poświęconą projektowi „Silesia Skills”: http://skills.szkryfka.eu/
oraz do bezpośredniego kontaktu z nami.

Pozdrawiamy,
Zespół projektowy
Stowarzyszenie „Szkryfka”

Dodaj komentarz