Bez kategorii

Wyjazd rehabilitacyjny do Ośrodka „Skowronek”

Stowarzyszenie Pomocna Dłoń Krystyn i Sympatyków organizuje  wyjazd rehabilitacyjny do  Ośrodka „Skowronek” położonego u podnóża Gór Opawskich w części zdrojowej Głuchołazów. „Skowronek” ma swoją siedzibę w dawnym sanatorium wodoleczniczym, w ładnym, odnowionym pałacu.

Termin  turnusu od  30 kwietnia do 13 maja 2017 r.

Koszt turnusu rehabilitacyjnego  wynosi 1400,00 z przejazdem tam i z powrotem

W cenie pobytu na turnusie rehabilitacyjnym w „Skowronku” jest  zakwaterowanie, pełne wyżywienie w postaci 5 posiłków dziennie, trzy zabiegi rehabilitacyjne na dzień, opiekę lekarską i pielęgniarską oraz bogaty program rekreacyjny w postaci wycieczek, spacerów, seansów filmowych, wyjazdów na basen, bankietów.

Ośrodek dysponuje pokojami 1 – 4 osobowymi z łazienką, wi-fi  lodówką. Na terenie ośrodka „Skowronek” znajduje się baza rehabilitacyjna, kaplica, sala balowa, bilardowa, dyskotekowa,jadalnia, sala balowa, kawiarnia, sala komputerowa, biblioteka, SPA, boiska sportowe, miejsca na grilla, ognisko, wypożyczalnia rowerów, parking.

Do pokoju 1-osobowego  obowiązuje dopłata 200,- zł

Zapisy są przyjmowane do 15 listopada 2016 r. wraz z zaliczka w wys. 200,- zł od osoby w siedzibie Stowarzyszenia Diabetyków  Mikołów  ul. Rynek

Tel. kontaktowy 601947977  lub 695069977

Serdecznie zapraszamy – zdrowie jest najważniejsze!

 

Dodaj komentarz