Bez kategorii

Bezpłatny cykl szkoleń i doradztwa

Weź udział!

Działasz na terenie województwa śląskiego? Prowadzisz stowarzyszenie, fundację, tworzysz nieformalną grupę, jesteś lokalnym aktywistą wśród swojej społeczności? Zgłoś się do nas i weź udział w bezpłatnym cyklu szkoleń i doradztwa.

Dowiesz się:

– jakie są korzyści z prowadzenia badań społecznych

– jak skuteczniej pozyskiwać fundusze na działania

– jak diagnozować potrzeby odbiorców działań

– jak ocenić efekty i poprawić swoje działania

– jak mocniej angażować lokalną społeczność i lepiej odpowiadać na jej potrzeby

– jak włączyć w swoje działania wolontariuszy

– jak dobrze zdefiniować strategię organizacji

– jak współpracować z innymi podmiotami

Akademia Badań Społecznych to projekt skierowany do podmiotów sektora społecznego działających na terenie województwa śląskiego. Organizacje, które zgłoszą i zakwalifikują się do programu otrzymają 22 godziny bezpłatnego szkolenia (terminy i miejsca ustalamy wspólnie z uczestnikami). Uczestnicy zdobędą nie tylko praktyczną wiedzę, ale będą także tworzyć własne projekty służące lepszej diagnozie potrzeb lokalnych, ewaluacji działań, oraz opracowaniu dokumentów strategicznych. Przy ich realizacji zapewnimy bezpłatne doradztwo ekspertów.

 Jak się zgłosić?

Obecnie zbieramy zgłoszenia od organizacji z całego województwa śląskiego. Od liczby zgłoszeń zależy czy i gdzie zorganizowane będą szkolenia, dlatego warto promować lokalnie nasz projekt. Im więcej zgłoszeń z danego regionu, tym większa szansa, że szkolenie odbędzie się właśnie w Twojej miejscowości.

Należy wypełnić formularz pod adresem:

https://goo.gl/forms/tkiKAZXHWTB7i9br1

Udział w projekcie jest bezpłatny. Istnieje możliwość zwrotu kosztów dojazdu na szkolenia. Do uczestnictwa w szkoleniach zgłosić można więcej, niż jedną osobę, (np. w sytuacji, gdy jedna osoba nie może uczestniczyć we wszystkich dniach szkolenia, lub gdy więcej osób chciałoby wziąć w nich udział). Można także uczestniczyć w szkoleniach które odbywają się na terenie innego regionu niż ten, w którym ma siedzibę organizacja.

Masz pytania?

Napisz do nas: akademia@socjometr.pl

Lub zadzwoń: 508 129 345 – koordynator na województwo śląskie

577 614 450 – kierownik projektu

warsztaty-maria-26-10

Dodaj komentarz