Bez kategorii

Ostatni dzień składania kuponów!

Przypominamy, że do dzisiaj można składać/wysyłać kupony do konkursu o tytuł: „Wolontariusza Roku„ !!!

Mikołowskie Centrum Wolontariatu ZAPRASZA!
 
Do zgłaszania kandydatur do tego zaszczytnego tytułu zapraszamy wszystkie organizacje, które doświadczyły bezinteresownej, dobroczynnej, społecznej działalności i pracy na rzecz naszego środowiska lokalnego.
Konkurs o tytuł „Wolontariusza Roku”, organizowany jest przez Hufiec ZHP Ziemi Mikołowskiej. Do 15 listopada 2016r., należy zgłaszać kandydatury do tego zaszczytnego tytułu wraz z uzasadnieniem, dlaczego wkład danego wolontariusza należy docenić w tym roku szczególnie (kupon konkursowy – w załącznikach na naszej stronie). Kupony konkursowe lub pisemne zgłoszenia zgodne z wymogami regulaminu należy przesyłać
Pl. Harcerski 1, 43-190 Mikołów lub pocztą elektroniczną na adres mikolow.wolontariat@interia.pl w terminie do 15 listopada 2016 r. – z dopiskiem „Wolontariusz Roku”.
Uhonorowanie laureatów konkursu nastąpi podczas uroczystego spotkania z okazji Światowego Dnia Wolontariusza, który odbędzie się 5 grudnia bieżącego roku. Na zwycięzców czeka skromna nagroda ale przede wszystkim szacunek oraz uznanie społeczności mikołowskiej.
Załączniki:

Dodaj komentarz