Bez kategorii

Pomagamy z każdym krokiem

Weź udział w wyjątkowej sztafecie, w której nie będziesz bić rekordów. Tu nie liczy się miejsce, doświadczenie i pozycja na mecie. W PKO Biegu Charytatywnym najważniejsze są okrążenia, które zdołasz pokonać w ciągu 1 godziny.

Pobiegnij dla niedożywionych dzieci. Jedno okrążenie to jeden obiad. Dlatego im więcej ich przebiegniesz, tym więcej obiadów ufunduje PKO Bank Polski. 

Zamień z nami wysiłek na posiłek!

Startujemy 19 września w 12 miastach w Polsce punktualnie o 9.50.

Wystarczy zrobić kilka kroków, aby pomóc najbardziej potrzebującym dzieciom.

Untitled 1

Krok 1:

Stwórz 5-osobową drużynę (zawodnicy muszą mieć powyżej 15 lat), by wziąć udział w wyjątkowej 1-godzinnej sztafecie,

Krok 2:

Zarejestruj się na www.pkobiegcharytatywny.pl

Krok 3:

Biegnij, bo każde okrążenie 1 uczestnika sztafety to 1 obiad, który PKO Bank Polski ufunduje najbardziej potrzebującym dzieciom!

Pospiesz się! W każdym regionie liczba uczestników jest ograniczona do 300. Celem PKO Biegu Charytatywnego jest dofinansowanie obiadów dla dzieci z ubogich rodzin. Fundacja PKO Banku Polskiego przeliczy okrążenia na pieniądze i wesprze każdy region odpowiednią kwotą. Zapraszamy również dzieci, dla których Polski Związek Lekkiej Atletyki przygotował wiele aktywności. To znakomita okazja, aby cała rodzina wzięła udział w PKO Biegu Charytatywnym. Zbierz grupę znajomych, zabierz rodzinę i wystartuj w wyjątkowej sztafecie, by pomóc dzieciom. Na najlepsze drużyny czekają nagrody rzeczowe.

Dodaj komentarz