Bez kategorii

TechSoup Polska w Mikołowie

Wtorek 24 października w Domku Parkowym odbyło się spotkanie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, podczas którego Fundacja TechSoup Polska przeprowadziła warsztaty pod hasłem: „Technologiczne (R)ewolucje w Twojej organizacji”.

Fundacja TechSoup jest organizacją, która wspiera technologiczne (r)ewolucje w organizacjach społecznych, bibliotekach i muzeach. Umożliwia tańszy dostęp do legalnego, najnowszego oprogramowania i sprzętu komputerowego. Uczy jak nowe technologie pomagają opowiedzieć swoją historię, przyciągnąć sojuszników i zdobyć pieniądze.

TechSoup uczy też jak korzystać z nowych technologii. Organizuje szkolenia dla organizacji pozarządowych, które uczą się jak nowe technologie pomagają opowiedzieć swoją historię, przyciągnąć sojuszników i zdobyć pieniądze.

Taki charakter miało również spotkanie w Mikołowie. Po części teoretycznej uczestnicy wzięli udział w warsztacie rozwijającym kompetencje związane z wykorzystywaniem nowych technologii.

Od 2009 roku Fundacja TechSoup działa na rzecz organizacji pozarządowych i lokalnych społeczności w Polsce oraz w Europie. Ułatwiają też przepływ wiedzy technologicznej, usług oraz nawiązywanie kontaktów między sektorem biznesowym, pozarządowym i administracją publiczną.

Działają w Polsce, a wypróbowane metody i rozwiązania dzięki międzynarodowej sieci TechSoup przenoszą do innych krajów poprzez sieć TechSoup Europe. TechSoup Polska należy do międzynarodowej sieci partnerów TechSoup, którą tworzy 68 organizacji na świecie wspierając 900 000 NGOsów.

Dodaj komentarz